www.mustrimaailm.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mis on VIP klubi?

+131
Heleke
urle
Ingrid17
Seeba2020
Kristelp
trints
pillehiie
tiiul
KaruMarta
aniga
kerli161
tipuli
kairi sillaots
kaisumõmmik
gerri
rasvake
helin12
kpraakli
AnnieZ
ok5
Tsirkusemoor
kuduja30
toomkuningas
Missuke
pirre46
Sunray
Ester2
Mumm
anka
Della
tsunaami
LillyS
timbu1
Lonni
kerstika
Merikex007
Tano
Katrin Mägi
kylcella
Agatha
pirtu
le_.li
punamütsike
RIINU26
johhei
orav
kataz
Lucia
reedekolmteist
tivka
kirstip
Photopreg
Ingas
annero
Kaisukas
Kikkike
krisse
Koogu
Ivika25
Blackbird
joshik
Marchia
Konnalonni
annikavu
Woolish
Tirtsukas
Elje Tamlak
Calendula
helu
margiita
viriseja
pirgo
juwel
47aj63
buldog
sirts75
merle36
tiianiin
Meelemuster
echo20
Kiibuke
kammeljas
Dianse
Helikene
Rosee
carissime
Lissu47
marjooso
maris
maasikmari
pisike_smile
dreamer
Berta
kaidi
Merkuur
junsu
p2ike26
v2ikekass
Krentu
Terje
pisipahalane
Moona
caminante
tarakan
Raina
Ketuemme
ilona
Annyliis
annuška
Drex
tiina
Pisi-Pisi
meka
Miuks
lyke
Helen
anabeth
kaltsunukk
Liisuhenri
Emmaliine
maapiiga7
Katriina
Hilde
anxy
Retsete
kiisumari
Angela
katriina7
triin112
Bellemoore
siil
135 posters

Lehekülg 3, lehekülgi kokku 33 Previous  1, 2, 3, 4 ... 18 ... 33  Next

Go down

Mis on VIP klubi? - Page 3 Empty Re: Mis on VIP klubi?

Postitamine  Terje Kolm 04 Jan 2012, 07:14

LillyS kirjutas:Aitäh teile! Mis on VIP klubi? - Page 3 750431

Lisan aegajalt esimesse postitusse ka täiendusi VIP-liikmete eelistest. Mis on VIP klubi? - Page 3 718874
Hei! Tasakaalu mõttes oleks hea, kui seal oleks ehk peale boonuste ka kirjas, mida mitte-vip ei saa, teeks minusuguse aeglase otsustaja otsustamise lihtsamaks:). Näiteks avastasin juba ootamatult, et kuigi boonused mind ebahariliku foorumilugejana väga ei köidagi, ja sestap ei osanud sellest midagi arvata, on teemasid, mida mitte-vip lugeda ei saa (aga tahaks). Ja need pole üldse mitte ainult kooskudumine vms.
Terje
Terje
Uue mustri otsingul

Heegeldusoskus : olemas
Kudumisoskus : olemas
Postituste arv : 46

http://www.vardamoor.blogspot.com

Tagasi üles Go down

Mis on VIP klubi? - Page 3 Empty Re: Mis on VIP klubi?

Postitamine  Krentu Kolm 04 Jan 2012, 08:57

Ma olen selle teema üle siin natuke mõelnud ja algul plaanisin mitte kirjutada, aga ikkagi kirjutan. Ma ei taha kellelegi näpuga näidata või kuidagigi "ära panna" ja loodan, et väga suurt vihapilve ka endale ei tõmba. Aga minu mõtted oleks siis sellised:


Ma ei tea foorumi pidamisest küll midagi ja mul pole aimu kulutustest. Aga mina saan asjast aru nii, et foorumi pidaja teeb kõigepealt nö foorumi põhja ja arusaadavalt on vaja ka serveriruumi, mis pole tasuta. See on nö foorumipidaja risk ja investeering. See iseenesest ei tee veel foorumit. Foorumi teevad inimesed, kes sõna võtavad, arvamusi, kiitusi, nõuandeid jne jagavad. Foorum on nagu üks pidu - kui seal on rõõmsad ja jutukad inimesed, on kõigil tore ja hea olla ja mida rohkem suminat, seda mõnusam ja hubasem. Ja foorumis, kus on palju inimesi, sinna tavaliselt tahetakse ka reklaami osta, mis peaks siis teoreetiliselt katma foorumipidamise kulud. Võibolla, kui väga hästi läheb, siis isegi teenib mingi kopika.... Et mehanism vähemalt peaks olema selline. Ma ei tea isiklikult ühtegi edukat tasulist foorumit aga see võib tuleneda ka minu piiratusest Mis on VIP klubi? - Page 3 509582

See, et mustrite tõlkimine on suur töö - see on minu meelest hoopis teine teema. Ma polegi aru saanud, et kuidas tõlkijad üldse raatsivad oma vaba aega sellele kulutada, sest nagu olen aru saanud, siis mingit tasu või hüve nad selle eest ei saa. Selline teenus võiks minu meelest olla küll mingil moel tasuline aga mõistan, et siin tuleb mängu ka Garnstudio ja nende filosoofia ning turundusstrateegia on ju tasuta mustrid.

Igasugused vahetused ja kooskudumised on minu meelest üks foorimi osasid ja nende korraldamise-osalemise eest mingit tasu nõuda tundub mulle natuke liiga.....rahamaitseline.

Ma ei tea, mis see maailma mustrikogu on, mis vip-klubi ukse taga avaneb, aga kuna legaalselt avalikud mustrid on ju kõigile saadaval (ja Ravelyst "free" nupukesega väga kergesti leitavad), siis kahtlustan, et need mustrid ei ole mitte mõeldud vabalt levitamiseks. Ma olen sellest teemast kunagi Lilyga rääkinud ja tahaksin veelkord rõhutada, et ajakirjade skännimine, tasuliste mustrite kuhugi riputamine ning linkide jagamine, mis nendeni viivad jne ei ole kultuurne ega sobilik. Ma usun, et igaüks saab sellest aru. Kuna mina tegelen mustrite kirjutamisega, siis riivab minu õiglustunnet ka see, kui mittukümmend inimest ostavad ühe mustri ja jagavad seda. See kokkuhoid tuleb mustrikirjutaja arvelt.

Minu tunded kogu selle vipindusega on kahetised või isegi kolmetised Mis on VIP klubi? - Page 3 509582 Kokku võttes oma juttu, siis minu meelest peaks foorumi ülalpidamiskulud saama kaetud reklaamist, mida tahetakse siia panna, kuna siin on elu, mida tekitame meie, foorumikasutajad. Ma leian, et tublid foorumikasutajad annavadki oma panuse oma aktiivsusega. Igasugu vahetused võiksid olla rõõmsad ettevõtmised, kuhu raha pole segatud. Küsimus jääb mustrite tõlkimsega seonduvaga, mina siin lahendust pakkuda ei oskaks (aga ise ma ka seda teenust ei kasuta).

_________________
http://www.krentu.blogspot.com
Krentu
Krentu
Kudumite disainer

Heegeldusoskus : piisav
Kudumisoskus : parem kui heegeldamine
Postituste arv : 459

Tagasi üles Go down

Mis on VIP klubi? - Page 3 Empty Re: Mis on VIP klubi?

Postitamine  kiisumari Kolm 04 Jan 2012, 09:43

Krentu - muidugi on kõik arvamused oodatud Mis on VIP klubi? - Page 3 65717
Mustrikogudest oskan öelda nii palju, et kindlasti ei hakka seal olema mujalt leitud tasulisi mustreid tasuta, kindlasti ei hakka me skännima raamatuid ümber ja neid siin levitama. Levitada saab ainualt avalikke linke-lehti aga siis on nad üheskohas koos ja leiab hõlpsamini üles. Mis on VIP klubi? - Page 3 65717

_________________
maris teeb
kiisumari
kiisumari
Abiline
Abiline

Heegeldusoskus : areng on olnud
Kudumisoskus : hakkab miskit tulema
Postituste arv : 8358

http://maristeeb.blogspot.com/

Tagasi üles Go down

Mis on VIP klubi? - Page 3 Empty Re: Mis on VIP klubi?

Postitamine  v2ikekass Kolm 04 Jan 2012, 11:55

Krentu, ma oletan, et kuna eestlased on suhteliselt pragmaatilised ja olude tõttu loevad hoolega oma raha, siis võib-olla need põhjused välja mõeldud vist selleks, kuidas rohkem inimesi panna mõtlma sellele, et foorum on annetusi väärt. Tegelikult - nagu näha ka varasematest postitustest, on siit saadud nii palju rõõmu ja positiivseid kogemusi, et võib-olla piisakski toetust põhjusega "see on fantastiline koht". Aga kui oled VIP (ehk siis erinevalt tavalisest foorumlasest pühendunud Very Important Person), siis võib-olla see annab tõesti parema tunde.

VIP-klubi meenutab mulle toidutare.ee samalaadset klubi. Selliseid kohti on veel, aga ma pole pidanud vajalikuks kusagil VIPiks hakata. Küll aga olen olnud iga-aastane annetaja (umbes sama suure summaga nagu siin välja pakutud) ühes kultuuriliste kontaktide vahetamise ning öömaja pakkumisega seotud portaalis. Sest olen selle kaudu tutvunud väga huvitavate inimestega, kurssi viinud end kohaliku eluga ja mis seal salata, hoidnud välisreisidel viibides ka mõne tuhande euro jagu öömaja arvelt kokku (sama kehtib loomulikult ka nende puhul, kellele ise olen nende aastate jooksul öömaja pakkunud). See kõik on minu sümboolset tänu antud portaalile väärt, aga loomulikult ei tee see minust VIPi, vaid minu profiili kaunistab lihtsalt vastav tagasihoidlik märgike.

Nii et lõppkokkuvõttes - kui ma nüüd saaks ka jälle käsitöö jaoks rohkem aega leida ning muutuks taas siin foorumis aktiivsemaks, siis teeks hea meelega selle annetuse ära, aga selle reservatsiooniga, et VIPi staatust ei soovi. Kui sõna-sõnalt võtta, siis minu jaoks on siin foorumis VIPid: moderaatorid, kes asja ülal hoiavad; tõlkijad, kes teevad vähesema inglise keele oskusega inimeste elu lihtsamaks; aktiivsed sisukate postituste autorid (just! Need toredad ja jutukad inimesed, kellest Krentu kirjutas).

Igal juhul ma loodan, et sellel heal mõttel on head tagajärjed, sest praeguse seisuga on olukord ju hästi lootustandev (ei hakka praegu kirjutatava tööga paralleele tooma ega põhjendama, kes on kursis, see on kursis).
v2ikekass
v2ikekass
Ütleb sõna sekka

Heegeldusoskus : aeg-ajalt tuleb tuhin peale
Kudumisoskus : sinasõber varrastega maast-madalast
Postituste arv : 246

http://www.mustrimaailm.net/t711-v2ikekassi-silmaroomud

Tagasi üles Go down

Mis on VIP klubi? - Page 3 Empty Re: Mis on VIP klubi?

Postitamine  v2ikekass Kolm 04 Jan 2012, 11:58

Ehh... Tegelikult tuleb tunnistada, et pärast mitmekuist pausi (ehk värske pilguga) siia sattudes mõjuvad juba need teemad "Mida kood täna?" või "Kõik mustrid..." väga inspireerivalt Mis on VIP klubi? - Page 3 509582
v2ikekass
v2ikekass
Ütleb sõna sekka

Heegeldusoskus : aeg-ajalt tuleb tuhin peale
Kudumisoskus : sinasõber varrastega maast-madalast
Postituste arv : 246

http://www.mustrimaailm.net/t711-v2ikekassi-silmaroomud

Tagasi üles Go down

Mis on VIP klubi? - Page 3 Empty Re: Mis on VIP klubi?

Postitamine  triin112 Kolm 04 Jan 2012, 12:19

Mulle väga meeldib mõte, et näiteks pakivahetused on väikese tasu eest. Põhjust pole vaja vist kaugelt otsida Mis on VIP klubi? - Page 3 65717
triin112
triin112
Teeneline

Heegeldusoskus : ikka oskan
Kudumisoskus : kuduhoolik
Postituste arv : 10533

http://www.mustrimaailm.net/t1229-varrastesober-triin112 http://www.ravelry.com/projects/triin112

Tagasi üles Go down

Mis on VIP klubi? - Page 3 Empty Re: Mis on VIP klubi?

Postitamine  anxy Kolm 04 Jan 2012, 12:51

triin112 kirjutas:Mulle väga meeldib mõte, et näiteks pakivahetused on väikese tasu eest. Põhjust pole vaja vist kaugelt otsida Mis on VIP klubi? - Page 3 65717
Mis on VIP klubi? - Page 3 9608 Vihjad millelegi? Mis on VIP klubi? - Page 3 330395

_________________
Kõik minu esitatud arvamused on rangelt isiklikud ja absoluutse tõe tiitlile ei pretendeeri.  Mis on VIP klubi? - Page 3 553164
Sellest ja minust ja siin. Mis on VIP klubi? - Page 3 330395  
* suur ja terav pind kolmes silmas.  Mis on VIP klubi? - Page 3 553164
anxy
anxy
Turbovarraste omanik

Heegeldusoskus : pühapäeva heegeldaja
Kudumisoskus : hobikuduhoolik
Postituste arv : 5392

http://www.annyke.wordpress.com http://www.ravelry.com/people/anxykaz

Tagasi üles Go down

Mis on VIP klubi? - Page 3 Empty Re: Mis on VIP klubi?

Postitamine  triin112 Kolm 04 Jan 2012, 13:21

Jah, sellele, et rahvas on siis kohusetundlikum loodetavasti.
triin112
triin112
Teeneline

Heegeldusoskus : ikka oskan
Kudumisoskus : kuduhoolik
Postituste arv : 10533

http://www.mustrimaailm.net/t1229-varrastesober-triin112 http://www.ravelry.com/projects/triin112

Tagasi üles Go down

Mis on VIP klubi? - Page 3 Empty Re: Mis on VIP klubi?

Postitamine  meka Kolm 04 Jan 2012, 13:36

triin112 kirjutas:Jah, sellele, et rahvas on siis kohusetundlikum loodetavasti.

See, et inimene saab oma raha eest osaleda, ei tee teda veel kohusetundlikumaks.
Ekstreemnäide. Teeb oma osalustasu ülekande ära, saab teiselt käsitööliselt vahva paki ja edasi... Ta nagu olekski oma paki eest maksnud. Mis motiveeriks teda, pahatahlikku (mäletate, et see on ekstreemnäide) pakki tegema? Ainus lahendus, mis ma siin näen on see, et kui oled paki ära saatnud ning vastaspool on selle kätte saanud, saaks inimene oma osalustasu tagasi. Ainult et need tagasi kandmised hakkaksid kellegi (selle, kes osalustasusid kogub) kontole natuke liiga tegema (hea kui veel rahapesu kahtlustama ei hakata :irv: ).

Tegelikult tuleks enne pakivahetusse lubamist inimeste tausta natuke uurida, kuigi ka see ei anna 100% garantiid, kuna juhtuda võib väga hulle asju paki tegijast sõltumata (avariid, haiglad jm selline).

Ise ei ole siiani üheski pakivahetuses, ei siin ega mõnes teises foorumis, osalenud seepärast, et:
1) pelgan pakisaaja reaktsiooni, ehk et ei suuda talle meeldiva pakiga hakkama saada;
2) hindan kriitiliselt oma aega. Pole kindel, et saaksin ettenähtud ajaga valmis (eriti kui on ideedekriis).

Sattusin natuke heietama, vabandust.
meka
meka
Mustrimaailma
põliselanik

Heegeldusoskus : olemas, kuid kasutan vähe
Kudumisoskus : kudumishoolik
Postituste arv : 1388

http://kudumishoolik.wordpress.com http://www.ravelry.com/designers/meeli-vent

LillyS likes this post

Tagasi üles Go down

Mis on VIP klubi? - Page 3 Empty Re: Mis on VIP klubi?

Postitamine  Annyliis Kolm 04 Jan 2012, 13:38

Saan ma õigesti aru, et kingivahetuses saab osaleda siis, kui ei ole VIP, aga maksad osalemise eest eraldi tasu? Mis on VIP klubi? - Page 3 9608

Annyliis
Annyliis
Sissekirjutusega

Heegeldusoskus : olemas
Kudumisoskus : olemas
Postituste arv : 3513

Tagasi üles Go down

Mis on VIP klubi? - Page 3 Empty Re: Mis on VIP klubi?

Postitamine  LillyS Kolm 04 Jan 2012, 13:49

Annyliis- see oli lihtsalt náide.
Ma arvan, et pakivahetusi me kyll tasuliseks ei tee.

Ja tänan eri arvamuste eest.
Mitu pead on ikka mitu pead! Mis on VIP klubi? - Page 3 65717

_________________
Kus viga näed laita, seal tule ja aita!
Garnstudio DROPS Design - üle 7000 tasuta eestikeelse mustri!
LillyS
LillyS
Foorumi looja
ja DROPSi tõlkija
Foorumi looja ja DROPSi tõlkija

Heegeldusoskus : pühapäevaheegeldaja
Kudumisoskus : hobikuduhoolik
Postituste arv : 23090

http://lillysmuul.blogspot.com/ http://www.ravelry.com/projects/LillySmuul

Tagasi üles Go down

Mis on VIP klubi? - Page 3 Empty Re: Mis on VIP klubi?

Postitamine  v2ikekass Kolm 04 Jan 2012, 13:56

meka kirjutas:See, et inimene saab oma raha eest osaleda, ei tee teda veel kohusetundlikumaks.

Nõus. Olen töötanud statsionaarõppe tudengitega (enamuses riigieelarvelised) ja avatud ülikooli omadega, kes maksavad ise oma õpinguid kinni ja kümnetes kordades enam kui 19 euri aastas - järelikult nad peaks olema ühed kõige kohusetundlikumad inimesed riigis. Aga ei, elu ei ole nii must-valge. Mõlemal kursusel leidub usinaid, mõlemal leidub ka vähem kohusetundlikke. Vahel tulevad tervislikud-perekondlikud-tehnilised probleemid mängu.

Taas hea, et selle arutelu käigus tulevad igasugused tagamõtted välja. Kuna ma isiklikult ei poolda kohusetundlike inimeste trahvimist kohusetundetute arvelt, siis on hea varasema otsuse juurde jääda Mis on VIP klubi? - Page 3 509582

P.S Huvitav, kas tehnilises mõttes on võimalik VIPidele kättesaadavad foorumid kuidagi ära märgistada? Praegu on nii, et alles mõnele lingile klõpsates saad teada, et selle sisu on ainult VIPidele kättesaadav. Või siis teine variant: muutagi VIPidele kättesaadavad foorumiosad nähtavaiks ainult VIPi staatusega kasutajatele (ja kes tahab, saab võimalustest teada näiteks siin 1. postituses).
v2ikekass
v2ikekass
Ütleb sõna sekka

Heegeldusoskus : aeg-ajalt tuleb tuhin peale
Kudumisoskus : sinasõber varrastega maast-madalast
Postituste arv : 246

http://www.mustrimaailm.net/t711-v2ikekassi-silmaroomud

Tagasi üles Go down

Mis on VIP klubi? - Page 3 Empty Re: Mis on VIP klubi?

Postitamine  Annyliis Kolm 04 Jan 2012, 14:12

LilyS- pakivahetus on minu puhul vist ainuke, miks VIP-ks saamine vajalik oleks. Muidu pole vahet ja võin vabalt tavakasutajaks jääda. (Siinkohal ei mõtle ma ültse rahalise poole pealt. Toetan foorumit hea meelega, kuid kahjuks pole mul hetkel selleks võimalust. Ei hakka põhjendama, sest vaevalt, et see kedagi huvitakski. Kuid näiteks, et aasta VIP olla, peaks loobuma internetiühendusest kolmeks kuuks. Võrdlus kas maksab olla VIP paljalt VIP olemise pärast. Seepärast uuringi tausta, et miks ja kas olla VIP.)

Kuna veel täpselt ma VIPi ja tavakasutaja erinevustest aru ei saa, siis ootan põnevusega, mis sest välja tuleb. Mis on VIP klubi? - Page 3 115159 Ei nuta, kui kõiki teemasid lugeda ei saa. Ega ma praegu ka kõike jälgida ei suuda. Mis on VIP klubi? - Page 3 341589


Viimati muutis seda Annyliis (Kolm 04 Jan 2012, 15:02). Kokku muudetud 1 kord
Annyliis
Annyliis
Sissekirjutusega

Heegeldusoskus : olemas
Kudumisoskus : olemas
Postituste arv : 3513

Tagasi üles Go down

Mis on VIP klubi? - Page 3 Empty Re: Mis on VIP klubi?

Postitamine  LillyS Kolm 04 Jan 2012, 14:25

Kullakesed, jäägem siin teemas VIP-liikmeks saamise/mittesaamise juurde! Mis on VIP klubi? - Page 3 78775
Pakivahetuse kohta saab mujal arutada. Mis on VIP klubi? - Page 3 65717

_________________
Kus viga näed laita, seal tule ja aita!
Garnstudio DROPS Design - üle 7000 tasuta eestikeelse mustri!
LillyS
LillyS
Foorumi looja
ja DROPSi tõlkija
Foorumi looja ja DROPSi tõlkija

Heegeldusoskus : pühapäevaheegeldaja
Kudumisoskus : hobikuduhoolik
Postituste arv : 23090

http://lillysmuul.blogspot.com/ http://www.ravelry.com/projects/LillySmuul

Tagasi üles Go down

Mis on VIP klubi? - Page 3 Empty Re: Mis on VIP klubi?

Postitamine  Drex Kolm 04 Jan 2012, 16:25

Annyliis kirjutas:LilyS- pakivahetus on minu puhul vist ainuke, miks VIP-ks saamine vajalik oleks. Muidu pole vahet ja võin vabalt tavakasutajaks jääda.
'

Mulle jälle pakivahetus on see, mis kuidagi ei kutsu. Kui see oleks ainus asi, siis ma poleks hakanud. Niikuinii pakivahetus on raske teema.

_________________
http://drexiriiul.blogspot.com/
ja mujal
Drex
Drex
Sissekirjutusega

Mis on VIP klubi? - Page 3 Vip_to10
Heegeldusoskus : Olemas
Kudumisoskus : Olemas
Postituste arv : 3423

http://tinyurl.com/4p8sns

Tagasi üles Go down

Mis on VIP klubi? - Page 3 Empty Re: Mis on VIP klubi?

Postitamine  Emmaliine Kolm 04 Jan 2012, 16:32

Isiklikult minu jaoks on oluline vaid see, et ma saaks anda oma panuse foorumi toimimisele ja tõlkijate toetamisele (ükskõik, kuidas seda siis ka ei tehta). Mina plaanisin nagunii foorumit toetada, olen seda ennegi teinud ja teen ka edaspidi. Kui nüüd päris aus olla, siis mulle isiklikult see sõna VIP ei meeldi ja ei meeldi ka see staatus. Mulle sobis sõna Toetaja. Aga las olla nii nagu on. Ma tõsiselt ei kujuta enam oma elu ilma selle foorumita ette (no kindlasti see toimiks, aga väga oluline osa oleks puudu :irv: ). Ja usun, et see idee annab lõpp kokkuvõttes postiivseid mõjusid siia foorumisse. Eelkõige mõtlen ma seda, et kuidagi peaks hakkama ka tõlkijaid ja ka LilyS suurt tööd õiglasemalt väärtustama. See pole küll minu asi ja ei kuulu minu pädevusse, aga usun, et moded-tõlkijad leiavad omavahel mingid mõtted, kuidas see tänu ei jääks vaid sõnaks.

_________________
Käsitöö on mu teine nimi juba aastaid. Eriline kirg, õigemini maniakaalsus on mul kootud mütside suhtes:)
Emmaliine
Emmaliine
Sissekirjutusega

Mis on VIP klubi? - Page 3 Vip_to10
Heegeldusoskus : alati võiks parem olla
Kudumisoskus : hindan täitsa heaks, aga arenemisruumi on veel küllaga
Postituste arv : 2908

http://mytsiwabrik.blogspot.com/

Tagasi üles Go down

Mis on VIP klubi? - Page 3 Empty Re: Mis on VIP klubi?

Postitamine  tarakan Kolm 04 Jan 2012, 16:47

Toetasin.
tarakan
tarakan
Usin lobiseja

Mis on VIP klubi? - Page 3 Vip_to10
Heegeldusoskus : on
Kudumisoskus : on
Postituste arv : 836

Tagasi üles Go down

Mis on VIP klubi? - Page 3 Empty Re: Mis on VIP klubi?

Postitamine  Annyliis Kolm 04 Jan 2012, 16:47

Drex kirjutas:
Annyliis kirjutas:LilyS- pakivahetus on minu puhul vist ainuke, miks VIP-ks saamine vajalik oleks. Muidu pole vahet ja võin vabalt tavakasutajaks jääda.
'

Mulle jälle pakivahetus on see, mis kuidagi ei kutsu. Kui see oleks ainus asi, siis ma poleks hakanud. Niikuinii pakivahetus on raske teema.

Kuidas kellelegi, onju!! Mis on VIP klubi? - Page 3 718874
Annyliis
Annyliis
Sissekirjutusega

Heegeldusoskus : olemas
Kudumisoskus : olemas
Postituste arv : 3513

Tagasi üles Go down

Mis on VIP klubi? - Page 3 Empty Re: Mis on VIP klubi?

Postitamine  katriina7 Kolm 04 Jan 2012, 16:51

Emmaliine - olen Sinuga 100% nõus. Mis on VIP klubi? - Page 3 65717 Toetasin eelmisel aastal ja oleks ka ilma VIP-ta sel aastal toetanud.
katriina7
katriina7
Turbovarraste omanik

Mis on VIP klubi? - Page 3 Vip_to10
Heegeldusoskus : piisavalt hea
Kudumisoskus : piisavalt hea
Postituste arv : 8730

http://tiinablogi.wordpress.com/ http://www.ravelry.com/projects/katriina7

Tagasi üles Go down

Mis on VIP klubi? - Page 3 Empty Re: Mis on VIP klubi?

Postitamine  Angela Kolm 04 Jan 2012, 17:34

Emmaliine pani kirja kõik selle, mida minagi mõtlen. Mis on VIP klubi? - Page 3 65717
Angela
Angela
Mustrimaailma
põliselanik

Mis on VIP klubi? - Page 3 Toetaj11
Heegeldusoskus : Olemas
Kudumisoskus : Arenen
Postituste arv : 1381

http://www.mustrimaailm.net/t602-angela-katetoo

Tagasi üles Go down

Mis on VIP klubi? - Page 3 Empty Re: Mis on VIP klubi?

Postitamine  siil Kolm 04 Jan 2012, 17:49

Minagi nõustun Emmaliinega 100%.

_________________
http://siilistecrafts.blogspot.com/
siil
siil
Sissekirjutusega

Heegeldusoskus : hobiheegeldaja
Kudumisoskus : hooajaline kuduhoolik
Postituste arv : 4430

http://siilistecrafts.blogspot.com/ http://www.ravelry.com/projects/siiliste

Tagasi üles Go down

Mis on VIP klubi? - Page 3 Empty Re: Mis on VIP klubi?

Postitamine  maapiiga7 Kolm 04 Jan 2012, 18:28

Emmaliine kirjutas:Isiklikult minu jaoks on oluline vaid see, et ma saaks anda oma panuse foorumi toimimisele ja tõlkijate toetamisele (ükskõik, kuidas seda siis ka ei tehta). Mina plaanisin nagunii foorumit toetada, olen seda ennegi teinud ja teen ka edaspidi. Kui nüüd päris aus olla, siis mulle isiklikult see sõna VIP ei meeldi ja ei meeldi ka see staatus. Mulle sobis sõna Toetaja. Aga las olla nii nagu on. Ma tõsiselt ei kujuta enam oma elu ilma selle foorumita ette (no kindlasti see toimiks, aga väga oluline osa oleks puudu :irv: ). Ja usun, et see idee annab lõpp kokkuvõttes postiivseid mõjusid siia foorumisse. Eelkõige mõtlen ma seda, et kuidagi peaks hakkama ka tõlkijaid ja ka LilyS suurt tööd õiglasemalt väärtustama. See pole küll minu asi ja ei kuulu minu pädevusse, aga usun, et moded-tõlkijad leiavad omavahel mingid mõtted, kuidas see tänu ei jääks vaid sõnaks.

Emmaliine võttis kõik kenasti kokku-just sellepärast ma toetasingi. Mis on VIP klubi? - Page 3 65717 Liitusin eelmisel aastal alles foorumiga ja sel aastal oleksin nagunii toetanud Mis on VIP klubi? - Page 3 65717
maapiiga7
maapiiga7
Kuduralli 2013 ja 14 võitja
Kuduralli 2013 ja 14 võitja

Mis on VIP klubi? - Page 3 Rallin10
Heegeldusoskus : süveneb ohtlikult
Kudumisoskus : aastaringne kuduhoolik
Postituste arv : 6113

http://www.mustrimaailm.net/t1084-maapiiga-maailm

Tagasi üles Go down

Mis on VIP klubi? - Page 3 Empty Re: Mis on VIP klubi?

Postitamine  p2ike26 Kolm 04 Jan 2012, 19:13

Olen ka sellega nõus, et VIP kõlab kuidagi snoobilt, Toetaja kõlab inimesele paremini ning alafoorumi osa võiks olla tasuline alafoorum või midagi sellist. VIP jätab veidi üleoleva mulje.
p2ike26
p2ike26
Ütleb sõna sekka

Heegeldusoskus : Pühapäevaheegeldaja
Kudumisoskus : Olemas
Postituste arv : 498

http://www.mustrimaailm.net/t123-p2ike26-sodib-pooleliolevate-to

Tagasi üles Go down

Mis on VIP klubi? - Page 3 Empty Re: Mis on VIP klubi?

Postitamine  LillyS Kolm 04 Jan 2012, 21:22

Vabandan, et sõna VIP asemel mul midagi paremat pähe ei tulnud, aga äkki tulevikus jõuame teie abiga parema lahenduseni. Mis on VIP klubi? - Page 3 435620

_________________
Kus viga näed laita, seal tule ja aita!
Garnstudio DROPS Design - üle 7000 tasuta eestikeelse mustri!
LillyS
LillyS
Foorumi looja
ja DROPSi tõlkija
Foorumi looja ja DROPSi tõlkija

Heegeldusoskus : pühapäevaheegeldaja
Kudumisoskus : hobikuduhoolik
Postituste arv : 23090

http://lillysmuul.blogspot.com/ http://www.ravelry.com/projects/LillySmuul

Tagasi üles Go down

Mis on VIP klubi? - Page 3 Empty Re: Mis on VIP klubi?

Postitamine  siil Kolm 04 Jan 2012, 21:27

LillyS kirjutas:Vabandan, et sõna VIP asemel mul midagi paremat pähe ei tulnud, aga äkki tulevikus jõuame teie abiga parema lahenduseni. Mis on VIP klubi? - Page 3 435620
.
Ma märkasin, et VIP klubi liikmete nimed on teisevärvlised (on nii?), kas ei piisaks sellest, kui see jääkski eraldavaks tunnuseks, aga avatari alla lihtsalt toetaja märk?

_________________
http://siilistecrafts.blogspot.com/
siil
siil
Sissekirjutusega

Heegeldusoskus : hobiheegeldaja
Kudumisoskus : hooajaline kuduhoolik
Postituste arv : 4430

http://siilistecrafts.blogspot.com/ http://www.ravelry.com/projects/siiliste

Tagasi üles Go down

Mis on VIP klubi? - Page 3 Empty Re: Mis on VIP klubi?

Postitamine  Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Lehekülg 3, lehekülgi kokku 33 Previous  1, 2, 3, 4 ... 18 ... 33  Next

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele