www.mustrimaailm.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1

+73
Mammutis
Tano
Anna
Pitsilized
lulla
Lola69
tsunaami
Kalamoor
Hilde
laanelill
Erru
juwel
carissime
cassiusko
krissu787
meka
Anneli
marfa
titikas
Bellemoore
tiianiin
piisk
margiita
Annyliis
anxy
tarakan
r66muz
pisiingel
kair
Bananasilk
Anneliis
Ketuemme
Katriina
katriina7
Angela
tegelinski
kaltsunukk
Emmaliine
maris
leonoora
Pisi-Pisi
Miuks
Helikene
anniqa
pirre46
Berta
annero
aet10a
Mumm
tiina
maasikmari
härm
rion
anka
anca17
Marchia
Tirtsukas
peri
Nuksu
kammeljas
trinsu
helu
pisipahalane
mapikas
Kata
Kaisukas
Krentu
Retsete
siil
Drex
anjusa
kiisumari
LillyS
77 posters

Lehekülg 27, lehekülgi kokku 40 Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Next

Go down

Mitu kilo lõnga sul on?

Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 27 Vote_lcap7%Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 27 Vote_rcap 7% 
[ 9 ]
Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 27 Vote_lcap27%Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 27 Vote_rcap 27% 
[ 34 ]
Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 27 Vote_lcap31%Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 27 Vote_rcap 31% 
[ 38 ]
Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 27 Vote_lcap14%Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 27 Vote_rcap 14% 
[ 17 ]
Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 27 Vote_lcap21%Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 27 Vote_rcap 21% 
[ 26 ]
 
Kokku Hääli : 124
 
 
Poll closed

Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 27 Empty Re: Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1

Postitamine  cassiusko Teis 08 Märts 2011, 18:40

Ma käisin täna Käsitööjaamas lootuses sealt saada konkreetset värvi puuvillast lõnga, aga õnneks seal polnud, seega lähen ikka Prismasse ostma poole odavamalt seda Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 27 12051 AGA, seal oli üks vanem daam, kelle jutu sõbrannale pealt kuulasin kogemata. Lause oli selline :" Lähen sinna käed taskus ja rahakott täis ja tulen välja käed maani ja rahakott tühi. Kunagi pole mul midagi VAJA. Karnaluksi lihtsalt ei tohi minna. Eriti mitte autoga, sest siis pole kogustel piire." :irv: Üks mitte minu pihtimus siis :irv:
Ise käisin mõned päevad tagasi ja tõin koju lisaks Rowani Handkniti tennpäkile ka 20 tokki ilusat puuvilla ja viskoosi segust lõnga, mis lõid mind oma niivägakõigeilusamate värvidega. Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 27 718874
cassiusko
cassiusko
Uue mustri otsingul

Heegeldusoskus : algaja
Kudumisoskus : algaja
Postituste arv : 24

Tagasi üles Go down

Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 27 Empty Re: Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1

Postitamine  aet10a Teis 08 Märts 2011, 19:47

Emmaliine kirjutas:No oli mul vaja seda Liann lehte vaadata Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 27 60514 . Netipoes oli ka -20%. 3 korda arvake, kas ma suutsin vastu panna Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 27 483716 . Tellisin NATUKE Katia lõngu endale. Mul lihtsalt on seda lõnga vaja, suvi ju tulemas! Ja et sellest vähe oleks - mu ema käis ka täna Karnaluksis ja just kirjutas mulle, et ostis mulle seda Rowan lõnga juurde Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 27 80265 (20 tokki) . Nii et vähe sellest, et ma ise hull olen, nüüd nakatasin oma ema ka. Ta oli omale ka sealt hulgim lõnga koju vedanud. Ja üldse oli ta sellest poest täiesti vaimustuses (see asub praktiliselt ta kodu kõrval ja ta ei teadnud sellest poest midagi varem). Ta mul ju õmbleja - ütleme nii, et ega ta tühjade kätega koju ei läinud ka ise Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 27 80265 Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 27 80265 .

Jaa-jaa, "tänu sinule" tellisin siis kah ikka sealt Linnest no "natuke" lõnga Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 27 80265 . Ma isegi ei satu enam ahastusse sellest oma lõngahullusest. Sel kuul siis on ostetud AINULT kilo ja veel 1,4 kilo ja veel mõned tokid lõnga Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 27 706160 . Hea, et tüdruk välja mul kolis - ta tuba on üüratult suur ja just lõngale paras(veel) Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 27 12051 . Kevadel lõpetab poiss kooli.... Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 27 115159

_________________
Minu maailm
aet10a
aet10a
Sissekirjutusega

Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 27 Toetaj11
Heegeldusoskus : on olemas, aga tahtmist ei ole
Kudumisoskus : arvasin, et väga hea, aga tegelikult täieneb iga päev
Postituste arv : 3470

http://aet10a.WordPress.com

Tagasi üles Go down

Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 27 Empty Re: Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1

Postitamine  cassiusko Teis 08 Märts 2011, 19:50

Jaaa, see lõnga ja muude sinnakuuluvate ladustamine on ikka väga ruuminõudev. Mul seda ruumi pole, vastupidi pean praeguse nurga ka vabaks tegema, kuna beebi sünniga kaob ka see vaba ruum ära. Ma olen selline lõngakoguja, et kuna ma ei oska veel miskit ja ei julge suurelt ette võtta, siis neid lõngu, mida ma "ei raatsi" töösse võtta päris palju ..ootavad nobedamaid näppe Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 27 665410
cassiusko
cassiusko
Uue mustri otsingul

Heegeldusoskus : algaja
Kudumisoskus : algaja
Postituste arv : 24

Tagasi üles Go down

Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 27 Empty Re: Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1

Postitamine  anca17 Teis 08 Märts 2011, 20:29

aet10a kirjutas: Kevadel lõpetab poiss kooli.... Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 27 115159

Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 27 80265 Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 27 80265 Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 27 80265

Ma peaks su juurde siis külla tulema, natuke tubade koormat kergendama. Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 27 678687
anca17
anca17
Mustrimaailma
põliselanik

Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 27 Toetaj11
Heegeldusoskus : hobiheegeldaja
Kudumisoskus : pühapäevakuduja
Postituste arv : 1789

Tagasi üles Go down

Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 27 Empty Re: Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1

Postitamine  Emmaliine Teis 08 Märts 2011, 21:58

anca17 kirjutas:
aet10a kirjutas: Kevadel lõpetab poiss kooli.... Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 27 115159

Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 27 80265 Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 27 80265 Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 27 80265

Ma peaks su juurde siis külla tulema, natuke tubade koormat kergendama. Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 27 678687


Jaaaa, ma ka kohe tuleks rendipinda taotlema, kui see vaid nii paganama kaugel poleks Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 27 80265 Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 27 80265 .

_________________
Käsitöö on mu teine nimi juba aastaid. Eriline kirg, õigemini maniakaalsus on mul kootud mütside suhtes:)
Emmaliine
Emmaliine
Sissekirjutusega

Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 27 Vip_to10
Heegeldusoskus : alati võiks parem olla
Kudumisoskus : hindan täitsa heaks, aga arenemisruumi on veel küllaga
Postituste arv : 2908

http://mytsiwabrik.blogspot.com/

Tagasi üles Go down

Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 27 Empty Re: Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1

Postitamine  rion Püh 13 Märts 2011, 21:02

Ma olen ikka täitsa hull mis hull Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 27 313940 Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 27 259928

_________________
Minu käsitöönurgake IT-s ja Blogspotis
rion
rion
Sissekirjutusega

Heegeldusoskus : heegelnõelast sõltuvuses
Kudumisoskus : hobikuduhoolik
Postituste arv : 4053

http://www.isetegija.net/index.php?ind=blog&op=home&idu=

Tagasi üles Go down

Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 27 Empty Re: Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1

Postitamine  anka Püh 13 Märts 2011, 21:43

rion kirjutas:Ma olen ikka täitsa hull mis hull Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 27 313940 Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 27 259928
Millega sa siis seekord hakkama said?

_________________
Oma järge ootavat lõnga ei ole kunagi liiga palju:)
anka
anka
Abiline
Abiline

Heegeldusoskus : täitsa olemas
Kudumisoskus : nõuab arendamist
Postituste arv : 18309

http://ankatilke.blogspot.com/ http://www.ravelry.com/people/ankatilke

Tagasi üles Go down

Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 27 Empty Re: Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1

Postitamine  rion Püh 13 Märts 2011, 21:51

Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 27 259928 Mõni läks osta.ee-s liiga hoogu... Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 27 259928

_________________
Minu käsitöönurgake IT-s ja Blogspotis
rion
rion
Sissekirjutusega

Heegeldusoskus : heegelnõelast sõltuvuses
Kudumisoskus : hobikuduhoolik
Postituste arv : 4053

http://www.isetegija.net/index.php?ind=blog&op=home&idu=

Tagasi üles Go down

Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 27 Empty Re: Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1

Postitamine  anka Püh 13 Märts 2011, 21:57

rion kirjutas: Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 27 259928 Mõni läks osta.ee-s liiga hoogu... Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 27 259928
Kas hind läks kõrgeks või kogus liiga suureks :irv:

_________________
Oma järge ootavat lõnga ei ole kunagi liiga palju:)
anka
anka
Abiline
Abiline

Heegeldusoskus : täitsa olemas
Kudumisoskus : nõuab arendamist
Postituste arv : 18309

http://ankatilke.blogspot.com/ http://www.ravelry.com/people/ankatilke

Tagasi üles Go down

Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 27 Empty Re: Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1

Postitamine  rion Püh 13 Märts 2011, 22:06

anka kirjutas:
rion kirjutas: Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 27 259928 Mõni läks osta.ee-s liiga hoogu... Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 27 259928
Kas hind läks kõrgeks või kogus liiga suureks :irv:

Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 27 12051 Nii üht kui teist kui KÕIK kokku arvutada Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 27 313940
Kätte saades peab kohe silma alt ära peitma nii, et mees ei näe. Ta muidu arvaks, et kallis naine on hulluks läinud ja enam sellisele raha usaldada ei tohi. Oehh, ma pean ruttu mingi töö leidma siis võin rahulikuma südamega lõnga shopelda...

_________________
Minu käsitöönurgake IT-s ja Blogspotis
rion
rion
Sissekirjutusega

Heegeldusoskus : heegelnõelast sõltuvuses
Kudumisoskus : hobikuduhoolik
Postituste arv : 4053

http://www.isetegija.net/index.php?ind=blog&op=home&idu=

Tagasi üles Go down

Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 27 Empty Re: Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1

Postitamine  siil Püh 13 Märts 2011, 22:14

rion kirjutas:
anka kirjutas:
rion kirjutas: Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 27 259928 Mõni läks osta.ee-s liiga hoogu... Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 27 259928
Kas hind läks kõrgeks või kogus liiga suureks Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 27 483716

Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 27 12051 Nii üht kui teist kui KÕIK kokku arvutada Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 27 313940
Kätte saades peab kohe silma alt ära peitma nii, et mees ei näe. Ta muidu arvaks, et kallis naine on hulluks läinud ja enam sellisele raha usaldada ei tohi. Oehh, ma pean ruttu mingi töö leidma siis võin rahulikuma südamega lõnga shopelda...
aga siis pole ju enam kudumiseks aega Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 27 483716

_________________
http://siilistecrafts.blogspot.com/
siil
siil
Sissekirjutusega

Heegeldusoskus : hobiheegeldaja
Kudumisoskus : hooajaline kuduhoolik
Postituste arv : 4430

http://siilistecrafts.blogspot.com/ http://www.ravelry.com/projects/siiliste

Tagasi üles Go down

Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 27 Empty Re: Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1

Postitamine  juwel Püh 13 Märts 2011, 23:47

Ma olen jõudnud arusaamiseni et igasugusest lõngapoest tuleb kauge kaarega mööda käia. Külastasin kurikuulsat Karnaluksi ja kogu oma raha jätsin sinna, koju tõin 48 tokki lõnga. Mõistus kadus riiulite vahele ära. Nüüd rahakotis tühjus aga hea vaadata seda hunnikut lõnga.
juwel
juwel
Mustrite koguja

Heegeldusoskus : kehv
Kudumisoskus : hea
Postituste arv : 71

http://profile.imageshack.us/user/juwwel/

Tagasi üles Go down

Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 27 Empty Re: Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1

Postitamine  rion Püh 13 Märts 2011, 23:58

Ma tahaks kangapoes nii ringi käia, et saaks võtta aga seda ja teist ja kolmandat, mida hing parasjagu ihkab... Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 27 115159

_________________
Minu käsitöönurgake IT-s ja Blogspotis
rion
rion
Sissekirjutusega

Heegeldusoskus : heegelnõelast sõltuvuses
Kudumisoskus : hobikuduhoolik
Postituste arv : 4053

http://www.isetegija.net/index.php?ind=blog&op=home&idu=

Tagasi üles Go down

Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 27 Empty Re: Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1

Postitamine  Ketuemme Teis 15 Märts 2011, 21:59

Ütlen kohe otse, et ma ei toonud liiga PALJU lõnga koju! Tõin lihtsalt natuke topelt! Asi selles, et mu emal on järgmisel nädalal sünnipäev ja ta ütles mulle, et kuna mulle väga meeldib sokke kududa, siis võiksin talle ka sünnipäevaks ühed teha. Täiesti tavalised, et kevadel hea kummisaabastesse panna. Kuigi mul kodus on lõnga piisavalt, tahtsin emale midagi erilist osta. Läksin siis sõbrannaga kaubamajja. Leidsin normaalsed lõngad - natuke valget ja roosat ja kollast, ühesõnaga lõbusad värvid. Siis kolasime veel mööda teisi poode ja astusime ka lõngapoodi sisse. Mul oli täiesti ununenud, et olin juba lõnga ostnud ja ostsin siis veel "natuke" lõnga ema sokkide jaoks! Noh, nüüd võiks vist päris mitu-mitu paari kududa!
Ketuemme
Ketuemme
Mustrimaailma
põliselanik

Heegeldusoskus : enam-vähem normaalne
Kudumisoskus : järjest paraneb
Postituste arv : 1656

http://www.mustrimaailm.net/t573-ketuemme-kudub

Tagasi üles Go down

Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 27 Empty Re: Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1

Postitamine  leonoora Teis 15 Märts 2011, 22:24

Ketuemme kirjutas:Ütlen kohe otse, et ma ei toonud liiga PALJU lõnga koju! Tõin lihtsalt natuke topelt! Asi selles, et mu emal on järgmisel nädalal sünnipäev ja ta ütles mulle, et kuna mulle väga meeldib sokke kududa, siis võiksin talle ka sünnipäevaks ühed teha. Täiesti tavalised, et kevadel hea kummisaabastesse panna. Kuigi mul kodus on lõnga piisavalt, tahtsin emale midagi erilist osta. Läksin siis sõbrannaga kaubamajja. Leidsin normaalsed lõngad - natuke valget ja roosat ja kollast, ühesõnaga lõbusad värvid. Siis kolasime veel mööda teisi poode ja astusime ka lõngapoodi sisse. Mul oli täiesti ununenud, et olin juba lõnga ostnud ja ostsin siis veel "natuke" lõnga ema sokkide jaoks! Noh, nüüd võiks vist päris mitu-mitu paari kududa!
Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 27 80265 Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 27 80265 Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 27 80265 ei oskagi vahet teha, on see hajameelsuse tipp või tohutu lõngahoolik alateadvuses
leonoora
leonoora
Ütleb sõna sekka

Heegeldusoskus : veidike ja heegeldasin väga ammu
Kudumisoskus : täitsa olemas ja koon mõnuga
Postituste arv : 121

Tagasi üles Go down

Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 27 Empty Re: Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1

Postitamine  Emmaliine Kolm 16 Märts 2011, 08:08

leonoora kirjutas: Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 27 80265 Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 27 80265 Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 27 80265 ei oskagi vahet teha, on see hajameelsuse tipp või tohutu lõngahoolik alateadvuses

Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 27 80265 Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 27 80265 Mul tekkisid samad mõtted Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 27 80265 . No aga sa võid vabale emale ju mitu paari sokke teha Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 27 718874 Ta kindlasti rõõmustaks selle üle Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 27 288691 .

_________________
Käsitöö on mu teine nimi juba aastaid. Eriline kirg, õigemini maniakaalsus on mul kootud mütside suhtes:)
Emmaliine
Emmaliine
Sissekirjutusega

Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 27 Vip_to10
Heegeldusoskus : alati võiks parem olla
Kudumisoskus : hindan täitsa heaks, aga arenemisruumi on veel küllaga
Postituste arv : 2908

http://mytsiwabrik.blogspot.com/

Tagasi üles Go down

Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 27 Empty Re: Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1

Postitamine  annero Nelj 17 Märts 2011, 16:20

Kulla kaassõltlased, pean pihtima sest olen nüüd jupphaaval teinud inventuuri kastides (kus ometi on kõik silma all) ja kappides, pildistasin tasapisi lõnga ja selle tulemusena hakkab mul piinlik. Arvestades mu kudumise kiirust, pole mul vist 10 aastat lõnga osta vaja. Heegelniidid veel üle vaatamata, aga piltidel on 190 erinevat lõnga-värvi (eraldi on loetud sama, aga teist värvi lõng) Ainus lohutus on see, et mõnd vaid tokk või pool. Aga see ei hõlma loendamatuid pisikesi kerakesi, mille pärandas üks ammusel ajal kudujana töötanud tädi pusadena. Tõsi ma pole viimasetel aastatel kootud kilosid ka kokku arvestanud Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 27 341784 Hakkas kõik sellest, et korjasin maal olevad lõngad ja kõiksugu ülejäänud kerakesed kokku, sest ema enam suurt ei tee. No milleks mul küll seda vaja oli... ja nüüd : varusid hävitama Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 27 879931
annero
annero
Sissekirjutusega

Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 27 Toetaj11
Heegeldusoskus : keskmine
Kudumisoskus : keskmine
Postituste arv : 3828

http://www.ravelry.com/projects/Annero

Tagasi üles Go down

Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 27 Empty Re: Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1

Postitamine  rion Nelj 17 Märts 2011, 16:27

Paluks pilte ka ikka asitõendina Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 27 509582

Ma sain oma ostast ostetud lõngad kätte... Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 27 602675

_________________
Minu käsitöönurgake IT-s ja Blogspotis
rion
rion
Sissekirjutusega

Heegeldusoskus : heegelnõelast sõltuvuses
Kudumisoskus : hobikuduhoolik
Postituste arv : 4053

http://www.isetegija.net/index.php?ind=blog&op=home&idu=

Tagasi üles Go down

Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 27 Empty Re: Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1

Postitamine  annero Nelj 17 Märts 2011, 16:32

rion kirjutas:Paluks pilte ka ikka asitõendina Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 27 509582
Ma sain oma ostast ostetud lõngad kätte... Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 27 602675
Pean mõtlema, kuhu laadida, pole IT alal väga tugev :irv:
Paluks ka pilte, tahan näha, et teised on (vähemalt) sama hullud Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 27 665410
annero
annero
Sissekirjutusega

Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 27 Toetaj11
Heegeldusoskus : keskmine
Kudumisoskus : keskmine
Postituste arv : 3828

http://www.ravelry.com/projects/Annero

Tagasi üles Go down

Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 27 Empty Re: Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1

Postitamine  kair Nelj 17 Märts 2011, 17:02

No on ikka vahel hea ka kui on lõnga NATUKE varutud.....
/Siin allpool on nüüd õigustus, miks mul on kirjutuslaua alune paksult igasuguseid lõngamärsse täis/
Mingist soodusmüügist sai õele osteud suvekirju väga ilusa värviga sünteetiline lõng suvekleidi jaoks talvel juba - peamiselt kauni värvilahenduse pärast.... Hakkasin eile seda siis kuduma - sest ootamatult avastasin, et ta sünnipäev nihkunud ca nädala kaugusel juba... Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 27 879931 Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 27 879931
Kui alumine pitsiline osa valmis sai siis.... noh - pole see! lihtsalt ei ole! - verd tilkuva südamega võtsin kätte ja harutasin üles. No ei olnud ilus. Ei olnud katsudes mõnus - ja .... kuidas sa kingid asja, mis enda meeleston koll.... Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 27 262352
Ja siis mul oli tõeliselt hea meel, et olemas on väike kodune lõngavaruvaru.... Olin öösärgiku kudumiseks muretsenud ReadHarts'i Super Soft lõnga 10 tokki - nii et mis muud kui uuesti proovilapp ja see jäi kududes tõeliselt pehme ja ilus. Nii et taas varrastele tuld Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 27 879931 Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 27 879931 Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 27 879931
Muidugi sain ma üks kord veel kogu kupatuse üles harutada, sest kudusin ringselt asjale keeru peale Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 27 334384

Tänu olemasolevale lõngavarule ja kangekaelsusele jõudsin ikka lõpuks kleidi alumisest äärest ca 10cm valmis. Näis kas projekt on sünnipäevaks küps. :roll:

LOO MORAAL:
Minusugustel hajameelsetel lihtsalt PEAB väike varu olema kodus....
Muidugi ma natuke muretsen, kas sünnipäevalapsele MINU rohekas värvivalik meeldib... - tulevikuperspektiive silmas pidades peaks ikka mõtlema mitte ainult "VÄIKESE" varu olemasolule vaid ka piisavale värvivalikule. Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 27 115159
kair
kair
Usin lobiseja

Heegeldusoskus : olemas
Kudumisoskus : olemas
Postituste arv : 535

http://www.kuduruum.blogspot.com

Tagasi üles Go down

Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 27 Empty Re: Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1

Postitamine  rion Nelj 17 Märts 2011, 17:46

Kui siin lehti algusepoole kerida siis võib linke näha küll asitõendite kogudest Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 27 718874

_________________
Minu käsitöönurgake IT-s ja Blogspotis
rion
rion
Sissekirjutusega

Heegeldusoskus : heegelnõelast sõltuvuses
Kudumisoskus : hobikuduhoolik
Postituste arv : 4053

http://www.isetegija.net/index.php?ind=blog&op=home&idu=

Tagasi üles Go down

Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 27 Empty Re: Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1

Postitamine  Krentu Nelj 17 Märts 2011, 17:49

annero kirjutas:
rion kirjutas:Paluks pilte ka ikka asitõendina Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 27 509582
Ma sain oma ostast ostetud lõngad kätte... Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 27 602675
Pean mõtlema, kuhu laadida, pole IT alal väga tugev :irv:
Paluks ka pilte, tahan näha, et teised on (vähemalt) sama hullud Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 27 665410

Flickr.com on minu meelest väga mõnus koht piltide üleslaadimiseks.

Aga lõngade poole pealt - olen äärmiselt uhke enda üle, et peale suuri siseheitlusi suutsin Lianni soodukast kõrvale vaadata ja ei tellinud lõnga. Samuti suutsin endale selgeks teha, et kui kodus on kahe kampsuni jagu Dropsi, siis pole ju mõtet enne koostellida, kui midagigi on kootud Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 27 509582

Samas, kuna sain Kangadzunglist -30% kupongi, siis kangast käisin küll ostmas. Märtsi kuus on seal niimoodi, et ükskõik, mida ostad, saad -30% kupongi, mis kehtib märtsi lõpuni. Mina ostsingi kõigepealt 60 sendi eest nööpe ja sain kupongi, seejärel alles ostsin natuke suurema summa eest
Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 27 341784
Nii et kellel plaanis sealt poest märtsis midagi suuremat osta, siis tehke väike eelost ja saate kupongi Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 27 509582 Õnneks kangadzunglis lõngu eriti pole Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 27 509582

_________________
http://www.krentu.blogspot.com
Krentu
Krentu
Kudumite disainer

Heegeldusoskus : piisav
Kudumisoskus : parem kui heegeldamine
Postituste arv : 459

Tagasi üles Go down

Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 27 Empty Re: Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1

Postitamine  Tirtsukas Nelj 17 Märts 2011, 18:15

Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 27 956657 Kuressaare Kangadzungel mulle küll miskit kupongi ei andnud Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 27 9608 aga sellega seoses tuli meelde, et pean ennast sinna kliendiks regama Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 27 65717 läheb asja uurima
Tirtsukas
Tirtsukas
Sissekirjutusega

Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 27 Toetaj11
Heegeldusoskus : Hea
Kudumisoskus : Hea
Postituste arv : 3132

http://tirtsukas.blogspot.com/

Tagasi üles Go down

Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 27 Empty Re: Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1

Postitamine  rion Nelj 17 Märts 2011, 18:22

Ma käisin Tallinnas Tartu mnt dzunglis. Mingit kliendikaarti ei teinud ja müüja oli nii mõistev, et tegi kohe sooduskaardiga mulle tehingu Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 27 509582

_________________
Minu käsitöönurgake IT-s ja Blogspotis
rion
rion
Sissekirjutusega

Heegeldusoskus : heegelnõelast sõltuvuses
Kudumisoskus : hobikuduhoolik
Postituste arv : 4053

http://www.isetegija.net/index.php?ind=blog&op=home&idu=

Tagasi üles Go down

Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1 - Page 27 Empty Re: Pihinurk e. kuidas keegi liiga palju lõnga koju tõi. Vol. 1

Postitamine  härm Nelj 17 Märts 2011, 19:00

minul oli täna jälle Võru-päev. no loomulikult ei suutnud vastu panna ja läksin ostsin ikka ära selle lõnga, mis kaks nädalat tagasi rahakotipuudusel ostmata jäi. oeh.

_________________
Härmävõrgoq
avatar
härm
Teeneline

Heegeldusoskus : saan hakkama
Kudumisoskus : saan paremini hakkama
Postituste arv : 5577

http://harmavorguq.blogspot.com/

Tagasi üles Go down

Lehekülg 27, lehekülgi kokku 40 Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Next

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele